بیماران جدید در کلینیک فوق تخصصی عروق چه مسیری را طی خواهند کرد؟

اگر تا به حال به کلینیک ما نیامدید، ابتدا توسط دکتر حسن موحدین (فوق تخصص جراحی عروق) معاینه خواهید شد تا عروق شما به‌طور کامل ارزیابی شود و یک برنامه درمانی متناسب با نیازهای خاص شما تهیه شود. هنگامی که با ما تماس گرفتید، اطلاعات لازم در این زمینه در اختیار شما قرار خواهد گرفت.

لیزر چگونه عروق واریس را از بین می‌برد؟

در اولین مشاوره چه اتفاقی خواهد افتاد؟

مشاوره و معاینه بالینی

پزشک سابقه پزشکی شما را ارزیابی می کند و معاینه بالینی مناطق مورد نظر شما را انجام می دهد. عکس های بالینی از عروق واریسی نیز باید برای پرونده پزشکی شما تهیه شود. با این حال، معاینه بالینی به تنهایی برای “نقشه برداری دقیق رگ های مشکل” کافی نیست، بنابراین بیماران به اسکن اولتراسوند دوبلکس روی پاها نیز نیاز دارند.

سونوگرافی دوبلکس

این سونوگرافی بسیار دقیق توسط متخصص سونوگرافی عروقی ما انجام می شود. زمان انجام این نوع سونوگرافی معمولاً 30 تا 45 دقیقه طول می کشد و تمام سیاهرگ‌های غیر طبیعی در پاهای آسیب دیده را مشخص می کند. سونوگرافی دوبلکس به طور گسترده در زمینه های مختلف پزشکی مانند غربالگری سرطان پستان و زنان و زایمان استفاده می شود. از امواج صوتی برای نشان دادن وجود هر گونه ناهنجاری وریدی زمینه ای استفاده می کند.

برنامه درمانی مناسب شما

پس از جمع آوری تمام اطلاعات، پزشک شما یافته‌ها را توضیح می دهد و یک برنامه درمانی سفارشی ایجاد می کند. پزشک جراح نوع روش‌هایی را که شما کاندید آن هستید و تعداد درمان‌های مورد نیاز را شرح می‌دهد. همچنین زمان خواهید داشت تا در مورد علائم، برنامه درمانی و بهبودی خود سؤال بپرسید.

هزینه های درمان

در نهایت با توجه به درمان‌های مورد نیاز شما هزینه لازم به شما ارائه خواهد شد.

چرا کلینیک فوق تخصصی عروق؟

پذیرش بیماران جدید در کلینیک فوق تخصصی درمان واریس

درمان سریع و سرپایی

پذیرش بیماران جدید در کلینیک فوق تخصصی درمان واریس

ارتباط مستقیم با پزشک جراح

پذیرش بیماران جدید در کلینیک فوق تخصصی درمان واریس

درمان با بهترین استانداردها

پذیرش بیماران جدید در کلینیک فوق تخصصی درمان واریس

درمان و پیگیری تا بهبودی کامل

سوالات متداول

آیا روش تزریق درد دارد؟

میزان ناراحتی در افراد مختلف متفاوت است. سوزن های استفاده شده بسیار ظریف هستند (مشابه سوزن های طب سوزنی) و بسیاری از آنها به سختی احساس می شوند. محلول تزریق شده می تواند برای مدت کوتاهی کمی دردناک باشد. اگر از EVLA استفاده شود، کمترین ناراحتی را تجربه خواهید کرد زیرا تحت بی حسی موضعی انجام می شود.

 

آیا درمان واریس باعث اختلال در برنامه روزانه من می‌شود؟

این یک روش کاملا سرپایی است. اکثر درمان ها حدود 30 دقیقه طول می کشد تا انجام شوند. پس از درمان، روال روزانه شما نباید مختل شود، می توان وظایف عادی را از سر گرفت.

 

آیا درمان واریس نیاز به بستری شدن در بیمارستان دارد؟

برای درمان واریس پا ما نیازی به بستری شدن در بیمارستان نیست. اسکلروتراپی، اسکلروتراپی تحت گاید اولتراسوند، ابلیشن لیزر درون وریدی، چسب ورید VenaSeal و غیره – همه این روش‌ها در کلینیک انجام می‌شوند.

به چند نوع درمان نیاز خواهم داشت؟

پروتکل درمانی شما، که شامل تعداد درمان‌های مورد نیاز است، در اولین جلسه مشاوره تعیین خواهد شد.

هزینه های درمان چقدر است؟

هزینه مورد انتظار برای درمان بین افراد متفاوت است و پس از ارزیابی شما به صورت کتبی ارائه خواهد شد.