هزینه لیزر عروق واریسی پا

هزینه لیزر عروق واریسی پا
فراموش نکنید که در بسیاری از موارد، بیش از یک درمان برای برداشتن رگ مورد نیاز است، بنابراین نمی‌توان مبلغی دقیق برای درمان مشخص کرد. ممکن است هزینه‌های اضافی برای مواردی مانند جوراب‌های واریس پس از درمان و سایر ملزومات ایجاد شود. واریس زمانی اتفاق می‌افتد که دریچه‌های وریدی دچار اختلال شوند و کار خود را به درستی انجام ندهند.

هزینه لیزر عروق واریسی پا

تقریباً همیشه اولین سؤالی است که از بیمار در مورد روند درمان خود از ما می‌پرسد این است که هزینه لیزر عروق واریسی پا چقدر است؟ هزینه متوسط برای از بین بردن رگهای واریسی کاملا به میزان عروق درگیر بیماری واریس بستگی دارد.

فراموش نکنید که در بسیاری از موارد، بیش از یک درمان برای برداشتن رگ مورد نیاز است، بنابراین نمی‌توان مبلغی دقیق برای درمان مشخص کرد. ممکن است هزینه‌های اضافی برای مواردی مانند جوراب‌های واریس پس از درمان و سایر ملزومات ایجاد شود.

واریس زمانی اتفاق می‌افتد که دریچه‌های وریدی دچار اختلال شوند و کار خود را به درستی انجام ندهند.

وریدهای واریسی چیست؟

بیایید بررسی کنیم که وریدهای واریسی چیست؟ و چرا باید عروق واریسی را درمان کنیم؟ واریس زمانی اتفاق می‌افتد که دریچه‌های وریدی ضعیف یا آسیب ببینند. این مورد باعث می شود جریان خون ضعیف از سیاهرگ ها به قلب جریان یابد.

خون نمی‌تواند به درستی از طریق وریدها جریان یابد، بنابراین در عروق جمع می‌شود و همین امر باعث متورم شدن سیاهرگ‌ها می‌شود. وریدهای واریسی احتمالاً از پوست بیرون زده، پیچ خورده و گره‌دار هستند و در انواع رنگ‌های قرمز، آبی و بنفش متفاوت هستند.

تغییر رنگ آنها را از طریق پوست قابل مشاهده و در برخی موارد بسیار محسوس است. این مورد می‌تواند باعث ناامیدی از ظاهر پوست شما نه تنها برای خودتان، بلکه برای دیگران شود. وریدهای واریسی علاوه بر این که یک نقطه دردناک هستند، می توانند باعث درد و همچنین تورم، خارش، سوزش، گرفتگی و سایر عوارض جانبی ناخوشایند شوند که می تواند تأثیر منفی بر زندگی روزمره داشته باشد.

به همین دلایل است که بسیاری از افرادی که از رگ های واریسی رنج می برند، درمان عروق واریسی را انتخاب می کنند. خوشبختانه، کلینیک فوق تخصصی واریس دارای یک تیم برجسته از متخصصان عروق است که روش‌های کم تهاجمی و غیرتهاجمی را برای از بین بردن عروق واریسی، رگ‌های عنکبوتی و درمان انواع دیگر بیماری‌های وریدی انجام می‌دهند.

اسکلروتراپی و برداشتن ورید با لیزر دو مورد از درمان‌های حذف ورید هستند که در کلینیک فوق تخصصی واریس ارائه می‌شوند و رایج‌ترین روش‌های مورد استفاده هستند.

تفاوت اصلی بین این دو روش برداشتن ورید در این است که اسکلروتراپی کم تهاجمی است، زیرا یک برش بسیار کوچک در پوست ایجاد می شود که از طریق آن یک محلول دارویی به داخل ورید آسیب دیده تزریق می شود. این باعث می شود ورید آسیب دیده از بین رفته و در نهایت محو شود، در نتیجه به خون اجازه می‌دهد مسیر خود را به وریدهای سالم هدایت کند.

برای کسی که به دنبال یک درمان کاملا غیر تهاجمی، جایگزینی برای هر نوع جراحی یا برش پوست است، لیزر ورید بهترین راه حل است. در این روش نیازی به برش نیست زیرا در درمان به جای محلول دارویی از انرژی نور لیزر استفاده می شود.

اگر وریدهای واریسی باعث ایجاد هر نوع مشکلی در زندگی شما می شود با کارشناسان کلینیک فوق تخصصی واریس تماس بگیرید، متخصصان عروق کلینیک فوق تخصصی واریس می‌توانند به شما کمک کنند.

مقالات مرتبط

در صورتیکه مطلب فوق مورد رضایت شما بود، آن را به اشتراک بگذارید و در افزایش میزان آگاهی جامعه سهیم باشید: